Ks. George Blais

Ks. George pochodzi z Manchesteru, N.H. Jest piątym dzieckiem z dziesięciu i przeprowadził się z rodziną do Garden Grove, CA kiedy miał 16 lat. Uczęszczali do parafii św. Columban.

Po ukończeniu liceum w Bolsa Grande ks. George rozpoczął pracę w różnych dziedzinach, od pracy w fabryce po analityka danych w TRW. W tym czasie uczęszczał na zajęcia nocne w Santa Ana Jr. College i Cal State Fullerton, gdzie specjalizował się w Business Administration. W 1983 roku przeniósł się do St. John’s Seminary College w Camarillo, CA i wyświęcony na diecezję Orange w dniu 9 czerwca 1990 r. Ks. George rozpoczął karierę kapłańską w parafii Najświętszego Sakramentu w Westminster. Służył także w Our Lady Queen of Angels – Newport Beach, Santiago de Compostela – Lake Forest, St. Timothy – Laguna Niguel, St. Ks. George jest zapalonym fanem baseballu Anaheim Angels. Lubi również jazdę na rowerze i narciarstwo na śniegu.

Misja osobista: Aby pomóc wszystkim ludziom zidentyfikować ich dary i talenty podarowane od Boga oraz zachęcić i umocnić ich do korzystania z tych darów dla większej chwały Bożej.