Ks. George Blais

Ks. George pochodzi z Manchesteru, N.H. Jest piątym dzieckiem z dziesięciu i przeprowadził się z rodziną do Garden Grove, CA kiedy miał 16 lat. Uczęszczali do parafii św. Columban.

Po ukończeniu liceum w Bolsa Grande ks. George pracował w różnych dziedzinach, od pracy w fabryce po analityka danych w TRW. W tym czasie uczęszczał na zajęcia nocne w Santa Ana Jr. College i Cal State Fullerton, gdzie ukończył Business Administration.
W 1983 roku wstąpił do St. John’s Seminary College w Camarillo, CA i został wyświęcony w dniu 9 czerwca 1990 r. na kapłana diecezji Orange.
Ks. George rozpoczął posługę kapłańską w parafii Najświętszego Sakramentu w Westminster. Następnie służył w Our Lady Queen of Angels w Newport Beach, Santiago de Compostela w Lake Forest, St. Timothy w Laguna Niguel, St. Mary w Fullerton oraz St. Joachim w Costa Mesa.
Misja osobista Ks. George: Aby pomóc wszystkim ludziom zidentyfikować ich dary i talenty podarowane od Boga oraz zachęcić i umocnić ich do korzystania z tych darów dla większej chwały Bożej.

Dyrektor Ośrodka Polonijnego im. Św. Jana Pawła II w Yorba Linda, 2006-2008.